O NAS

Zaangażowanie w sprawy Klientów, solidność, nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów to główne atuty biura Saber – Finanse.

Nasze biuro księgowe oferuje każdemu Klientowi aktywne doradztwo w zakresie podatkowo – księgowym w ramach podstawowego pakietu usług. Polskie przepisy podatkowe są bardzo niejednoznaczne i niejasne, a ich interpretacje często sprzeczne. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu zmieniających się przepisów podatkowych.

Poznaj nas lepiej!

Katarzyna Grywalska - Kozak

Właścicielka biura, główna księgowa

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – magister ekonomii. Posiada certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 34027/2009. Od 15 lat pracuje w księgowości i kadrach. W pracy kładzie nacisk na profesjonalizm, swoją wiedzę systematycznie pogłębia. Prywatnie szczęśliwa mama trzech synów, lubiąca aktywny wypoczynek: rower, narty i wędrówki po górach.

Aleksandra Żak

Księgowa

Absolwentka Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. W 2016 zdobyła tytuł magistra na kierunku Finanse i Rachunkowość. W biurze odpowiada za pełną obsługę księgową firm. Mocną stroną Oli są cyferki. Już od lat swoje matematyczne zdolności wykorzystuje w ramach indywidualnych zajęć z matematyki dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo Ola interesuje się sportem, muzyką, lubi podróżować.

Paweł Matusiak

Asystent ds. rachunkowości

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku matematyka stosowana. Specjalność: matematyka w zarządzaniu. Od zawsze przejawiał zainteresowanie do liczb. Jego dokładność i sumienność sprawiły, że objął stanowisko asystenta ds. rachunkowości. Paweł w pracy wykazuje się zaangażowaniem i umiejętnością szybkiego przyswajania wiedzy. Jest osobą pogodną i zawsze można na niego liczyć.

Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty

Firma „Saber- finanse” jest rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel kompleksową i solidną obsługę księgowo-podatkową swoich Klientów. Koncentrujemy się na mikro, małych i średnich firmach, zapewniamy pomoc przy zakładaniu nowej firmy, a także konsultacje w zakresie wyboru formy działalności gospodarczej i rodzaju opodatkowaniem.

Chcesz nam zadać pytanie?

Napisz do nas na: info@biurosaber.eu 

lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Dołącz do nas na Facebooku!